Header AD

Oyuncular İçin Kaliteli 3 Mouse

Oyuncular İçin Kaliteli 3 Mouse

Oyuncular için mouse un ne kadar önemli olduğunuz herkes biliyordur zaten. Ancak bütçe yüzünden herkes bu oyuncu farelerini elde edemiyor ve bu mouse lara sahip olamıyorlar. Ancak bütçeniz çok yüksek değilse sizlere önerebileceğimiz 3 güzel oyuncu faresi önerimiz var.

1-A4 TECH BLOODY V5 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE (109 TL)

Oyuncular için önerebileceğimiz bu mouse hem fiyatı ile hemde kalitesi ile göz dolduruyor. Bu blogumuzda sizlere kaliteli mouseleri ve uygun fiyatlı olan mouseleri sizlere göstermeye çalışıyoruz bu yüzden fiyatlar en az 100 TL ' den başlıyor.

2-LOGITECH G300S GAMING MOUSE + MOUSEPAD (141 TL)

Geldik çok duyulan çok övülen ve kaliteli mouseler içerisinde fiyatıyla herkesin ilgi odağı olan bu mouse ' a. Logitech g300s faresi hem tasarımsal olarak hemde kalitesi ve hassasiyeti ile çok güzel bir fare olarak ayrıca yazılımı da bulunan bu fare çoğu oyuncu tarafından tercih ediliyor. Yazılımı sayesinde makro ve ışıkları ayarlanabilen bu mouse bizim size önerebileceğimiz bir mouse ' dur.

3-LOGITECH G102 PROGIDY GAMING MOUSE (154 TL)

Yine bir Logitech mouse olan bu G102 kalite açısından logitech G300S ile çok yakındır. Ayrıca fiyat açısından da logitech G300S ' e çok yakın olan bu mouse G300S deki gibi mousepad ile verilmemektedir.
Oyuncular İçin Kaliteli 3 Mouse Oyuncular İçin Kaliteli 3 Mouse Reviewed by Furkan Çetin on 3/19/2018 12:43:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD