Header AD

Nvidia Denetim Masası Kayboldu

Arkadaşlar merhabalar bugün bahsedeceğimiz konu denetim masası kaybolduğunda veya açılmadığında yapmanız gereken şey nedir onu göstericez.Kaybolma sebebi bilgisayarın bir hatası olabilir ya da bir güncelle aldığı zaman başınıza böyle bir olay gelebilir ancak bunun bir çözümü var.

Yapmanız gerek bilgisayarınız arama kısmına "Hizmetler" yazmak.Enter basın ve girin.
Önünüze gelen yazılardan "Nvidia Display Container LS" yazısına sağ tık yapıp başlat diyin sorun çözülecektir. Eğer ki başlat yerine durdur seçeneği var ise durdurun ve bilgisayarı yeniden başlatın.


Masaüstüne sağ tık yaptığınız zaman Nvidia denetim masasını göreceksiniz.

Nvida Denetim Masası Ne İşe Yarar ?

Nvidia denetim masasından uygulamaları hangi ekran kartı ile çalıştarabileceğinizi ayarlayabiliyorsunuz. Diğer bakımdan oyun performansını Nvidia denetim masasından arttırabilirsiniz.Bunu yapmak için buradan blogumuza bakarak nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Ancak amd bir ekran kartına sahipseniz bu işlemi bu yöntemle gerçekleştiremezsiniz.Çok sık karşılabileceğiniz bir hata değildir aslında sadece çözüm konusunda zorlanabilirsiniz ancak bu yöntem ile sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.
Nvidia Denetim Masası Kayboldu Nvidia Denetim Masası Kayboldu Reviewed by Furkan Çetin on 10/09/2018 09:56:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD