Header AD

PUBG Lite Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı !PUBG Corporation, PUBG Lite adlı ve donanım gereksinimlerini azaltacak yeni bir Pubg sürümünü test ediyor ve bu büyük haber ise ücretsiz olacak.

Duyuru, "PUBG Lite için hedefimiz basittir: Playerunknown'ın Battlegrounds deneyimini, temel oyunun gerektirdiği özelliklerin mevcut donanım nedeniyle elde edilmesinin daha zor olan oyunculara sunulacağı" diyor.

"Bu amaçla, PUBG Lite ekibi, kalite standartlarımızdan ödün vermeden, daha düşük donanım gereksinimlerini dengelemeye odaklandı. Sonuçta, tümleşik grafik kullanan bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda bile oynanabilen bir yapı oldu."


Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit
CPU: Intel Core i3 2.4 GHz
RAM: 4GB
Grafikler: Intel HD Graphics 4000
HDD: 4GB

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit
CPU: Intel Core i5 2.8GHz
RAM: 8GB
Grafikler: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
HDD: 4GB

PUBG Lite, kendi geliştirme ekibi ve içerik oluşturma akışına sahip bağımsız bir oyun olacak ve üçüncü şahıs perspektifinde solo, ikili ve takım oyunlarını destekleyecektir. Beta oyuncuları, orijinal PUBG haritası olan Erangel'de savaş yapacak, ancak daha fazla "PUBG oyuncularına tanıdık haritalar ve içerik", yakın zamanda eklenecek. Şimdilik, beta yalnızca Tayland'da mevcut, ancak makul bir şekilde sorunsuz gittiğini varsayarsak, bu pazarın nispeten yakın bir gelecekte genişlemesini bekleniyor.

Ayrıca oyunun geleceği hakkında bazı ilginç sorulara yol açacağını da bekliyorum. Ücretsiz bir PUBG premium versiyona geçiş yapacak mı? PUBG Corp, aslında aynı oyunun ne olduğu ve ne kadar süreyle olduğu için ayrı gelişim izlerini destekleyecek mi ? Oyunun bir Intel HD4000 yonga setinde makul derecede iyi çalışmasını sağlamak mümkün ise, neden aynı çaba orjinal Pubg için harcanmıyor ?

PUBG Corp, geri bildirimleri analiz etmeye ve ilerledikçe beta güncellemelerini paylaşmaya devam edeceğini söyledi.

Kaynak : https://www.pcgamer.com
PUBG Lite Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı ! PUBG Lite Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı ! Reviewed by Furkan Çetin on 1/26/2019 09:54:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD