Header AD

İninal Kart Yenilendi Ve Para Çekme Özelliği GeldiYakın zamanda ininali blogumuzda rehber olarak ayrıca İninal ile nasıl para kazanılabileceğini tanıtmıştık. Buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise uzun zamandır hepimizin beklediği, İninale yeni gelmiş olan para çekme özelliğinni tanıtacağız.

İNİNAL NEDİR ?

13 yaşından büyük herkesin kullanabileceği bu kart hem oyun içi satın alımlarda hemde internet alışverişlerinde büyük kolaylık sağlıyor.İninal kartınızı kullandığınız zaman aylık sadece 2 TL ücret kesintisi yapıyor. Oyuncuların fazla ilgi gösterdiği bu kart ile İninal uygulamasını indirerek uygulamadan e-pin satın alabiliyorsunuz. İninal kartınıza başka bir banka kartından kolaylıkla para aktarabiliyorsunuz. Ayrıca İninal kart bunlar ile sınırlı değil uygulama üzerinden isterseniz faturalarınızıda ödeyebiliyorsunuz.

İNİNAL KART YENİLENDİ

Yenilenen İninal kart, eski görünümünden daha güzel ve şık bir görüntüye sahip oldu ve fiziksel İninal kart bu haliyle daha fazla ilgi ve beğeni topladı.Eski kartınızın içindeki bakiyeyi kolaylıkla uygulama içerisinden yeni aldığınız karta aktarabiliyorsunuz.

İNİNAL İLE PARA ÇEKEBİLİR MİYİM ?


Evet, İninal Kart ile bankamatiklerden para çekebilirsiniz.

İNİNAL KARTA NEREDEN PARA YÜKLEYEBİLİRİM ?


İninal kartınız ile bankamatiklerden,Kipa,Migros,Macrocenter,PTT İşyerleri vezneleri,PTTMatik'ler,NKolay ve Pratik İşlem Noktaları,Şok Marketlerden ve Teknosa Mağazalarından,para yükleyip çekebilirsiniz.

YENİ İNİNAL KARTA NASIL SAHİP OLUNUR ?

D&Ri,Macrocenter,Kipa,Kim Market,Migros,Pratik İşlem Noktaları,PTT İşyerleri,Teknosa ve Vatan Bilgisayar ' dan Yeni İninal karta sahip olabilirsiniz. Kart ücreti 5 TL ' dir.

ARKADAŞINI DAVET EDEREK PARA KAZAN

İninal uygulamasını indirdikten sonra kartınızı eklerken "fc817955" davet kodunu girerek anında 2 tl kazanabilirsiniz.Ayrıca bu işlemlerden sonra kendi kodunuz ile arkadaşlarınız kaydolursa hem siz hemde arkadaşınız 2 tl kazanıyor.DAVET KODU : "fc817955"


Daha ayrıntılı bilgi almak buradan İninal websitesine gidebilirsiniz.
İninal Kart Yenilendi Ve Para Çekme Özelliği Geldi İninal Kart Yenilendi Ve Para Çekme Özelliği Geldi Reviewed by Furkan Çetin on 7/10/2019 10:54:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD