Header AD

La Casa de Papel 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak ?


La Casa de Papel ' in beklenen 3. sezonu yayınlandı ve büyük ilgi topladı. Berlin öldü mü ? ölmedi mi ? derken dizi izleyicilerinin bazı kısmı yanılgıya düştü. SPOİLER VERMİYORUZ 3. sezon beklentileri karşıladı mı derseniz admin olarak yorumum "bence fazlasıyla karşıladı".


Bu sürükleyici dizinin özel bir büyüsü var sanki, insan hiç sıkılmadan 1 gün boyunca aralıksız 1 sezonu bitirebiliyor. Peki bizi bu sürükleyiciliğe bağlayan şey ne ? Her an bir şey olacakmış gibi bir senaryo sunan La Casa de Papel merak duygumuzu uyandırıp bizi bu sürekleyiciğiline dahil ediyor.

La Casa de Papel 4.Sezon Çıkacak Mı ?

Netflix'in resmi bir duyurusu olmamasına rağmen Forbes ' e göre 4.sezon çıkacak.

La Casa de Papel 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak ?

La Casa de Papel'in 4.sezonunun ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir bilgi yok, ancak pek çok izleyici gibi yakın zamanda gelebileceğini düşünüyoruz.

İlk sezon 9 Mayıs 2017'de yayınlanırken, ikinci sezon 16 Ekim 2017'de platforma çıktı. Fakat daha sonra, 19 Temmuz 2019'da Netflix'e dönmek için üçüncü sezonun neredeyse iki yılını aldı. Bir sonraki bölümün ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir bilgi yok. 4.sezonun çıkış tarihi ile ilgili bilgi almak için biraz beklemek gerekecek.Siz 3.sezonu izlediniz mi ? ve beklentilerinizi karşıladı mı ? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.
La Casa de Papel 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak ? La Casa de Papel 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak ? Reviewed by Furkan Çetin on 7/28/2019 11:03:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD