FM 2019 EN İYİ WONDERKİDLER


Bu listeyi oluşturmakta geç kalmış olsakta FM 2020 ' nin çıkmasına daha uzun bir süre var. Ayrıca bu wonderkidleri FM 2020 ' de de kullanabileceğinizi düşünüyoruz.

FM 19 ' da wonderkid bulmak ve altyapıdan çıkan regenleri wonderkids haline getirmek biraz zorlayıcı ve uğraştırıcı olabilir. Aslında oyunun zevkide burada, ancak belli başlı bazı wonderkidslerde oyunda mevcut. Bizde bu wonderkidleri sizlere sunacağız.

FM 19 ' da PA ' sı En Yüksek Wonderkidler

Güncel PA verilerine göre sıralama aşağıda belirtilmiştir.

1- Joa Felix (172) - Benfica - (18)Joa Felix ' i zaten çoğu futbolsever yakından tanıyordur ve kendisinin ne kadar yetenekli ve genç bir yıldız olduğunu biliyordur. Şuanda kendisi inanılmaz bir bonservis bedeliyle Atletico Madrid ' e transfer oldu, bu takımı son durağı olur mu bilinmez ama siz bu oyuncuyu takımınıza katabilirseniz ilerde aynı şekilde inanılmaz bir bonservise satabilmeniz mümkün.

2- Phil Foden (175) - Manchester City - (18)Olağanüstü bir ortasaha, Daha 18 yaşında olmasına rağmen müthiş özelliklere sahip özel yeteneği yüksek ve top kontrolu oldukça fazla daha önemliside bu çocuğun daha fazlasıyla gelişim gösterecek olması.

3- Rodrygo (162) - Santos - (17)Ronaldo ' nun yerini doldurabilir mi bilemiyoruz ama kendiside ileride Ronaldo kadar iyi olabiliceğini düşünüyoruz,Sol kanat arıyorsanız düşünmeden alabileceğiniz bir oyuncu daha.

4- Vinicius Junior (176) - Real Madrid - (17)Ronaldonun yerini doldurabilecek oyundaki ender oyunculardan biri kendisi. Potansiyel olarak Rodrygo ' dan daha iyi seviyede olduğu için alabilirseniz bu oyuncuyu tercih etmenizi öneririz.

5- Gianluigi Donnaruma (163) - Milan - (19)Vazgeçilmez kalecilerden biri olan Donnarumma yaşına rağmen gayet iyi seviyede, Avrupa ' da başarı yakalamak istiyorsanız Donnarumma iyi bir tercih olacaktır.

6- Matthijs de Ligt (173) - Ajax - (18)Juventus ' un yeni göz bebeği olan De ligt çok iyi özelliklere sahip ve defansın bel kemiği olabilecek nitelikte.

7- Pietro Pellegri (176) - Monaco - (17)Bir forvet ihtiyacınız var ise düşünmeden alabileceğiniz oyuncu Pellegri ' dir. Hem yeteneği ile hemde potansiyeli ile göz dolduran genç oyuncu tercih edilebilecek en iyi oyunculardan biri.

8- Diogo Dalot (179) - Machester UTD - (19)Potansiyeli yüksek oyunculardan biri de Diogo Dalot, bek arayışı içindeyseniz Dalot iyi bir tercih olabilir ancak takımı onu salar mı ya da uygun fiyata alabilir misiniz ? oda bir merak konusu.

9- Claudio Gomes (161) - Manchester City - (17)Defansif orta saha arayanlar buraya, Gomes yaşı gereği özellikleri çok iyi seviyede olmasada ileride bir hayli gelişeceği için alınabilecek seviyede.

10- Moise Kean (150) - Juventus - (18)Bir forvet önerimizde Moise Kean, İtalyan golcü 18 yaşında olmasına rağmen özellikleriyle göze çarpıyor ve ileride yıldız olabilicek bir oyuncu ayrıca takıma katkısı büyük olacaktır.

Bizim önerilerimiz bu şekilde sizinde aklınızda oyuncu var ise yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar