Header AD

Football Manager 2020 ' de Olması Gereken YeniliklerBu yazımızda Football Manager 2020 ' de Olması Gereken Yenilikler neler onlardan bahsedicez, sizinde olması gerektiğini düşündüğünüz yenilikler ve özellikleri yorumlarda belirtiniz.

Oyundaki en büyük sıkıntının yapay zeka olduğunu düşünüyoruz. Kaleci ile 1 e 1 ken kaleci üstüne atılan şutlar, gereksiz direkten dönmeler oyunun yapay zeka konusunda yaşadığı sıkıntılardan biri. Ancak oyunuda öldürmemek gerekiyor ki oyun şu anda baya bir zevk verici durumda. Ancak oyunun geliştirilmesi gereken noktaları da mevcut.

Oyuncuların en büyük dert ettiği problemler ise oyuncuya gelen teklifler, oyuncuya gelen alakasız ve düşük teklifler gerçekçiliğin dışında kalıyor. Örneğin değeri 30M € olan bir futbolcuya 5-6M € gibi komik rakamlarla gelebiliyorlar.

Ayrıca oyuncuların daha yeni kontrat imzalamalarına rağmen süreki olarak yeni sözleşme istemesi büyük bir problem.Oyuncuların bir diğer beklentiside alınan maaşın harcanamaması. Alınan maaş harcanabilir hale getirilebilir.Antrenmanların izlenebilir olması gayet zevkli olabilir.Kulüp başkanı olmakta oyuncular için zevkli olabilir.

Grafik konusuna gelince bizce grafikler yeterli durumda ancak biraz daha geliştirme yapılabilir.

FM 2020 ' DE OLMASI VE GELİŞTİRİLMESİ GEREKENLER

1- Yapay zeka düzeltimesi gerek
2- Grafikler geliştirilebilir
3- Oyuncuya gelen teklifler komik rakamlarda olmamalı
4- Oyuncuların yeni sözleşme imzalamasına rağmen sürekli olarak yeni sözleşme istemesi
5- Alınan maaşın harcanabilir olması
6- Oyuncuya teklif yaparken takasın bir etkisi olmaması
7- Antrenmanları izlemek
8- Kulüp başkanı olmak

Bir önceki paylaşımımız olan Football Manager 2020 Ne Zaman Çıkıyor ? adlı yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Football Manager 2020 ' de Olması Gereken Yenilikler Football Manager 2020 ' de Olması Gereken Yenilikler Reviewed by Furkan Çetin on 9/23/2019 02:14:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD