Header AD

Football Manager 2020 Ne Zaman Çıkıyor ? Yenilikler Neler ?

Oyunun çıkmasına az bir süre kala oyun severler heyecan içinde. Football Manager 2020, FM 19 dan daha iyi mi olacak ve yenilikler neler ?

Football Manager 2020 ' yi steam üzerinden 161 TL ' ye ön sipariş verebilirsinz. Genel satışa çıktığı zaman 179 TL ile oyunu satın alabilirsiniz. Sizce bu fiyat uygun mu ? yorumlarda belirtiniz.

Oyunun ne zaman çıkacağı tam olarak gün şeklinde belirtilmiş olmasa da oyunun Kasım ayında çıkacağı Steam ' de yer alıyor.

FM 19 ' da Taktik Alanı ve bir çok şey ayrıntı kazanırken FM 2020 ' de bizleri ne bekliyor ? Oyun içerisinden herhangi bir görüntü şu anda yer almıyor. Sadece bir video ve elinde kupa ile soyunma odasına doğru yol almış bir takım görüntüsü var.

Yapay zekanın geliştirilmiş olduğunu düşünüyoruz ancak grafik konusunda çok fazla gelişme olacağını düşünmesek de küçük dokunuşlar yapılmış olabilir. Ayrıca ayrıntılarının artmış olduğunu ve yeni özelliklerin gelmiş olduğunu tahmin ediyoruz.

10.10.2019

YENİLİKLER

Kulüp Vizyonu

Kulüpte uzun yıllar kalabilmek için kulubün hedeflerine ulaşmak gerekiyordu, bununla birlikte artık sadece 1 yıllık hedefler değil diğer sezonlardaki hedeflenen başarıları ve vizyonu oyunda görebileceğiz. Bu hedefler 3 ' e ayrılmış durumda ;

Bunlar, kulüp kültürü,devam eden hedefler ve kulubün beş yıl sonraki planı.
Aynı zamanda oyunu oynadıkça kulüp hedefleri değişkenlik gösterecektir. Örneğin yönettiğin kulüpün oyun taktiği hücum futbolu oynatmak ise ve bu oyun taktiğiyle başarı olduğun zaman, oyun taktiği bu tarz olan kulüpler sana yakınlık gösterecektir.

Grafikler

Oyuncu yüzleri detay kazanmış durumda, aynı şekilde stadyum ışıklandırmaları ve zemin geliştirmeleri yapıldı.

Giysiler detaylandırıldı ve daha gerçekci bir hale getirildi.
Hava durumuna bağlı olarak zeminde bozulmalar yaşanabilecek ve zeminde izler kalacak.Aynı zamanda zeminde su ve çamuru görebileceksiniz.

Teknik Heyet

Maç öncesinde haber akışında yer alacak şekilde, teknik heyetten hangi oyuncuları oynatabileceğini ve ilk 11'e alabileceğin hakkında bilgi alacaksın. Oyunun sakatlık durumu ve form durumuna bağlı olarak teknik heyet bilgilendirme yapacak ve buna göre değişiklik yapabileceksin. İstersen sadece 1 teknip ekibin önerdiği kadroyu yapabilecek veya herkesin oy birliği ile aldığı karara göre kadronu hızlı bir şekilde kurabileceksin.

Oynatılma Süresi Yol Haritası

Bu özellik ile bir oyuncunun bir sezon içerisinde kaç maçta ve kaç dakika oynatacağını ayarlayıp onun mutluluk durumuna hakim olmuş olacaksınız. Bu şekilde gelişim ve mutluluk durumunu ayarlayabilme şansınız olacak.

Bir oyuncuyu acil yedek veya yıldız oyuncu niteliğinde ayarlayabileceksiniz. Bu şekilde acil yedek olan oyuncunun as oyuncu sakatlanana kadar veya ceza alana kadar oynaması mümkün olmayacağı için takımın kontrolünü ele alabileceksiniz ve takımın mutluluk seviyesini yukarıda tutabileceksiniz.

Daha fazla detaylı bilgi için Football Manager ' in sayfasına göz atabilirsiniz.

Oyunun Sistem Gereksinimleri İse Şöyle ;

Minimum :
64 - Bit İşlemci ve İşletim Sistemi Gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7(SP1), 8/8.1, 10 (Uptade 1803/April 2018 or later) - 64 Bit
İşlemci: Intel Pentium 4 (64 Bit), Intel Core 2 or AMD Athlon 64 -2.2 GHZ +
Bellek: 2 GB Ram
Ekran Kartı:  Intel GMA X4500, Nvidia Geforce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3560 - 256 MB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB Kullanılabilir Alan

Football Manager 2020 ' de sizce bizi ne bekliyor ? Yenilikler Neler ? Tahminlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Ayrıca Football Manager 2020 ' de olması gerekenler adlı yazı yakında gelecektir.
Football Manager 2020 Ne Zaman Çıkıyor ? Yenilikler Neler ? Football Manager 2020 Ne Zaman Çıkıyor ? Yenilikler Neler ? Reviewed by Furkan Çetin on 9/09/2019 08:22:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD