Header AD

En İyi Mobil Tenis Oyunu | Tennis Clash


Mobil dünyasında çok gelişmiş grafiklerde oyunlar görmek biraz zor, ancak yakın zamanda çıkan yüksek boyutlu savaş oyunları bu yönde ilerlemekte. Mobil oyun tanıtımımızda ki bugünkü favori oyunumuz Tennis Clash.

Oyunu denemiş olup deneyimlerimizi sizlere aktaracağız. Oyuna ilk girdiğimizde sizi kısa bir eğitim bekliyor, bu eğitim kısmında oyunun zaten çok zor bir oyun olmadığı ve aynı şekilde de kaliteli bir oyun olduğunu anlayacaksınız. 

Oyunda en çok beğendiğimiz özellik, oyunun gerçekçi grafiği ve ses efektleri oldu. Grafik ve sesler gerçekten müthiş olmuş. Sesler gerçekçi bir şekilde yansıtılmış, sanki gerçek bir tenis maçı sesleri oyuna eklenmiş gibi duruyor. Bu şekilde oyun zevki artmış ve gerçekçilik yüksek seviyeye çıkmış.


Kupalar kazanıp sıralamada yükselmeye çalışın. Aynı zamanda arkadaşlarınızla da 1v1 oynayabilirsiniz.

Oyunda raketinizi geliştirebilir ve daha güçlü karakterler edinebilirsiniz. Şu an oyun spor kategorisinde üst sıralarda yer alıyor. Oyunu Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
En İyi Mobil Tenis Oyunu | Tennis Clash En İyi Mobil Tenis Oyunu | Tennis Clash Reviewed by Furkan Çetin on 10/26/2019 03:28:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD