Header AD

2020 İçin 117 Yeni Emoji

2020 emoji listesi şimdi tamamlandı ve 117 emoji bu yıl piyasaya sürülmek üzere son kesintiyi yaptı.

İlaveler arasında Kabarcık Çayı, Gözyaşıyla Gülen Yüz, biberonla beslenen ebeveynler ve Transseksüel Bayrak bulunur. Emojipedia bugün bu listenin bir parçası olarak onaylanan yeni emojilerin her biri için örnek görüntüler yayınlamaktadır.

Hoşgeldin ilaveleri, daha önce sadece "İtalyan El Hareketi" olarak adlandırılan sıkıştırılmış bir parmak hareketi olan, daha önce heyecanlı görünen 🤗 Sarılma Yüzünden daha büyük bir empati duygusu gösteren People Hugging'i gösteren bir emoji içerir.

Şu anda 2020 için onaylanan mevcut emojilerin varyasyonları, bir smokindeki bir kadın veya cinsiyet içeren bir kişinin yanı sıra cinsiyet açısından tarafsız bir kişi veya bir peçe içindeki bir adamı içerir. Bunlar, diğer onaylanmış emojilerle birlikte, bu yılın sonunda telefonlara gelecek

Bu güncellemede ayrıca Mx adında 🎅 Noel Baba ve 🤶 Bayan Claus için cinsiyet kapsayıcı bir alternatif bulunmaktadır. Baba. Bu ekleme, yönetim genelinde daha tutarlı cinsiyet seçenekleri kümesi oluşturma çabalarının bir parçası ve Emoji 12.1'in bir parçası olarak 2019'un sonlarında eklenen 138 yeni cinsiyet açısından tarafsız emojiyi genişletiyor.

Yukarıda: 2020'de yeni emoji seçenekleri mevcut: Smokin, Mx Claus, Peçe Adam.

Bugün Unicode Konsorsiyumu tarafından ilan edilen 117 yeni emoji, Emoji 13.0'ın bir parçasını oluşturuyor ve 2020'nin ikinci yarısında çoğu platforma gelecek. [4] Bugünkü duyurunun bir parçası olarak Unicode, Emoji 13.0 için veri dosyaları ve çizelgeleri yayınladı ve satıcı rehberliğinde grafiklerde gösterilen örnek görüntülerle birlikte.

İŞTE GELECEK EMOJİLER
Bu emojiler İos ve Android ' de farklılık gösterebilir.

Kaynak : Emojipedia
2020 İçin 117 Yeni Emoji 2020 İçin 117 Yeni Emoji Reviewed by Furkan Çetin on 2/01/2020 07:15:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok

Post AD